Voorlopige Deelneemsters-lijst

G13/8

FSV Gütersloh Bielefeld Duitsland Germany
TSV Union Wuppertal Wuppertal Duitsland Germany
SuS Niederbonsfeld Hattingen Duitsland Germany
SV Vorst Tönisvorst Duitsland Germany
SSV Waghäusel Waghäusel Duitsland Germany
FC Bella Gladsaxe Denemarken Denmark
FC Horsens_1 Horsens Denemarken Denmark
FC Horsens_2 Horsens Denemarken Denmark
Egebjerg IF_1 Horsens Denemarken Denmark
Egebjerg IF_2 Horsens Denemarken Denmark
SV Saestum Zeist Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MD2 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MD3 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MD4 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MD MIX Rosmalen Nederland Netherlands
OSS’20 MD1 Oss Nederland Netherlands

G15

FSV Gütersloh Bielefeld Duitsland Germany
Schwarz Gelb Bokel Rietberg Duitsland Germany
TSV Union Wuppertal Wuppertal Duitsland Germany
SC Hassel 1919 Gelsenkirchen Duitsland Germany
SV Vorst Tönisvorst Duitsland Germany
SF Alfhausen Alfhausen Duitsland Germany
SSV Waghäusel Waghäusel Duitsland Germany
SGM Wendlingen/Ötlingen Wendlingen Duitsland Germany
FC Bella Gladsaxe Denemarken Denmark
Løjt IF Løjt Denemarken Denmark
FC Horsens_1 Horsens Denemarken Denmark
FC Horsens_2 Horsens Denemarken Denmark
Egebjerg IF Horsens Denemarken Denmark
Voorschoten ’97 Voorschoten Nederland Netherlands
DoCoS Leiden Nederland Netherlands
VV Stolwijk Stolwijk Nederland Netherlands
SV Saestum Zeist Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MD1 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MC1 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MC2 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MC3 Rosmalen Nederland Netherlands
Eindhoven AV MD1 Eindhoven Nederland Netherlands
Sleeuwijk MC 1 Sleeuwijk Nederland Netherlands

G17

SuS Niederbonsfeld_1 Hattingen Duitsland Germany
SuS Niederbonsfeld_2 Hattingen Duitsland Germany
SC Hassel 1919 Gelsenkirchen Duitsland Germany
SV Raadt Mülheim an der Ruhr Duitsland Germany
JSG Oesbern/GW Menden Menden Duitsland Germany
FC Horsens Horsens Denemarken Denmark
VVAC Ottoland Nederland Netherlands
Jeugdvoetbal De Held Groningen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MB1 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen  MB2 Rosmalen Nederland Netherlands
Prinses Irene MB1 Nistelrode Nederland Netherlands

W-O

Femkes Merkem Merkem België Belgium
SuS Niederbonsfeld Hattingen Duitsland Germany
SSV Waghäusel Waghäusel Duitsland Germany
DJK Südwest Köln Köln Duitsland Germany
FC Bella Gladsaxe Denemarken Denmark
FC Øresund Hørsholm Denemarken Denmark
FC Horsens Horsens Denemarken Denmark
Olympique Mérignies Mérignies Frankrijk France
FC Auchy Les Mines Auchy Les Mines Frankrijk France
FC Paris_1 Paris Frankrijk France
FC Paris_2 Paris Frankrijk France
vv OJC Rosmalen 1-2 Rosmalen Nederland Netherlands
vv OJC Rosmalen 3-4 Rosmalen Nederland Netherlands